Skip to content

Przedszkola i szkoły

DEDYKOWANE WARSZTATY Z KLOCKAMI I MODERATOREM

Specjalnie dla szkół, przedszkoli oraz innych placówek oświatowo – wychowawczych przygotowaliśmy autorskie warsztaty budowania z klocków. Każdego miesiąca przeprowadzamy od 70 do 100 zajęć. W wielu placówkach gościmy cyklicznie rozwijając długoterminową współpracę. Nasze warsztaty cieszą się ogromnym uznaniem wśród pedagogów, dyrekcji, rodziców a przede wszystkim dzieci. Dają one wychowawcom duży pogląd na rozwój, koordynację i wyobraźnię przestrzenną podopiecznych. Pokazują zakres wiedzy na temat podstaw geometrii oraz rozwijają umiejętności skupienia w terapeutyczny i przyjemny sposób. Pozwalają oderwać się od cyfrowej rozrywki ucząc jednocześnie liczenia, rysowania, podstaw fizyki i geometrii. Pan Kreatek nasz moderator zabierze budujących w ciekawą podróż po świecie obrazując jego zakątki specjalnie przygotowanymi planszami.

 Od poniedziałku do piątku prowadzimy zajęcia na terenie województwa mazowieckiego, w weekendy zapraszamy zainteresowanych z całej Polski. Rekomendacje naszych Klientów znajdą Państwo w zakładce „Inni o nas”. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy o naszych warsztatach oraz odpowiemy na Państwa pytania.
Warsztat trwa 45 min
Od 4 do 8 warsztatów dziennie
25 indywidualnych palet do konstruowania
Do 25 dzieci podczas jednego warsztatu
Do 5000 klocków w zależności od scenariusza zajęć
Kilkanaście scenariuszy zajęć
Moderator - Pan Kreatek
Zajęcia od 3 roku życia

Eventy

Ekologiczna strefa budowania z moderatorem

Wszechobecna dygitalizacja spowodowała, że konsument coraz częściej poszukuje prostych, ekologicznych i empirycznych rozwiązań. Wychodząc na przeciw tym potrzebom przygotowaliśmy dedykowaną eventom strefę. Budowanie jest dla nas czymś odruchowym przez co angażuje tak samo dzieci jak i dorosłych. Okazuje się, że potrafimy poświęcić na konstruowanie bardzo dużo czasu. Budując możemy się na chwilę zatrzymać, wyciszyć, skupić na tu i teraz. Wykazać kreatywnością, precyzją, wyobraźnią przestrzenną lub pracowitością. Ogromną radość w budowaniu daje współpraca, co rozwija umiejętność kooperacji osób z bardzo różnych grup wiekowych i niesie ze sobą terapeutyczne właściwości. Dużą zaletą naszej strefy jest jej ekologiczny charakter a zapach drewna oraz jego przyjemna w dotyku faktura skuszą każdego. Strefa Kreatki to doskonały pomysł na wzbogacenie Twojego eventu i nadanie mu ekologicznego charakteru. W ramach strefy zapewniamy moderatorów oraz dowolną ilość klocków. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie – napisz do nas.

 Dużą zaletą naszej strefy jest jej ekologiczny charakter a zapach drewna oraz jego przyjemna w dotyku faktura skuszą każdego. Strefa Kreatki to doskonały pomysł na wzbogacenie Twojego eventu i nadanie mu ekologicznego charakteru. W ramach strefy zapewniamy moderatorów oraz dowolną ilość klocków. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie – napisz do nas.
Warsztat trwa 45 min
Od 4 do 8 warsztatów dziennie
25 indywidualnych palet do konstruowania
Do 25 dzieci podczas jednego warsztatu
Do 5000 klocków w zależności od scenariusza zajęć
Kilkanaście scenariuszy zajęć
Moderator - Pan Kreatek
Zajęcia od 3 roku życia

Galerie handlowe

Strefa Budowania, konkursów i wypoczynku

Na potrzeby galerii handlowych i innych zadaszonych obiektów, przygotowaliśmy specjalny koncept pozwalający na budowanie wielu grupom jednocześnie. Scenografię tworzą powiększone do ogromnych rozmiarów budowle z drewnianych klocków oraz ogromna ilość klocków dla odwiedzających. Pośród nich znajdują się przestrzenie do wspólnego budowania jak i miejsce na odpoczynek dla rodziców z przyjemną lekturą. W ramach strefy mogą odbywać się pokazy budowania, zabawy z nagrodami oraz nauka konstruowania. Strefa może mieć charakter całkowicie otwarty lub zamknięty dla rodziców. Strefa zamknięta pozwala na wewnętrzną opiekę moderatora nawet 45 min dla dzieci 5+, co pozwoli rodzicom na spokojne zakupy. Modułowa budowa ekspozycji pozwala uzyskać trzy różne ustawienia.

Jeśli chcą Państwo gościć ekologiczną strefą Kreatki w swojej Galerii to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi na Państwa pytania i chętnie przygotujemy dedykowaną ofertę.
Warsztat trwa 45 min
Od 4 do 8 warsztatów dziennie
25 indywidualnych palet do konstruowania
Do 25 dzieci podczas jednego warsztatu

Referencje

Zadzwoń do nas lub zamów ofertę dedykowaną

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas a przygotujemy dedykowaną ofertę